SportKošarkaTeletović dvocifren u porazu od svog bivšeg kluba

Teletović dvocifren u porazu od svog bivšeg kluba

Bh. košarkaš Mirza Teletvić po prvi put se, kao igrač Phoenix Sunsa, vratio u Brooklyn. Teletović je protiv bivšeg kluba bio dvocifren, ubacivši 12 poena za 19 odigranih minuta. Pogodio je četiir od devet ispaljenih trojki, a imao je i pet skokova. Njegov tim je poražen od Netsa na kraju sa 94:91. Domaćin je u jednoj neizvjesnoj utakmici uspio da trijumfuje. Vodio je Brooklyn 25:20 krajem prve četvrtine, a na poluvremenu je bilo plus devet u njihovu korist (51:42). Phoenix je vodio početkom zadnje dionice i sa devet razlike, da bi na kraju Netsi uspjeli da okrenu rezultat. Brook Lopez je bio najefikasniji domaći igrač sa 23 poena, dok su na drugoj strani Knight i Bledsoe ubacili po 26, odnosno 17 poena.