SportKošarkaTeletović igrač utakmice, košem u posljednjoj sekundi donio pobjedu Sunsima

Teletović igrač utakmice, košem u posljednjoj sekundi donio pobjedu Sunsima

Mirza Teletović se definitivno vraća u formu. U pobjedi Phoenix Sunsa protiv Chicago Bullsa naš reprezentativac je postigao 20 poena, uključujući odlučujući koš u posljednjoj sekundi utakmice.

Nakon nekoliko uzastopnih poraza Phoenix Sunsi su u neizvjesnom meču kao gosti savladali ekipu Chicago Bullsa rezultatom 103:101. Igrač utakmice bio je Mirza Teletović koji je postigao 20 poena.

Prve dvije četvrtine bile su prilično neizvjesne, tako da je prvo poluvrijeme završeno neriješenim rezultatom. Treći period utakmice košarkaši Bullsa su odigrali sjajno i napravili razliku od 16 poena prednosti.

Ipak, posljednja četvrtina je u potpunosti pripala Sunsima koji su postigli 42 poena.

Teletović je igrao 31 minutu, iz šest pokušaja postigao je četiri trojke. Kod neriješenog rezultata u posljednjim sekundama meča Teletović je imao sjajan ofanzivni skok, a nakon toga je iz teške situacije pogodio za pobjedu.

U nastavku pogledajte kako je izgledao pobjednički koš koji je postigao Mirza Teletović.