SportKošarkaTeletović postigao sedam poena i povrijedio se

Teletović postigao sedam poena i povrijedio se

Na NBA parketima sinoć su odigrane četiri utakmice, a Mirza Teletović je imao noć koju neće pamtiti po dobrom, jer je zadobio povredu u porazu Phoenixa od Indiane. Jusuf Nurkić nije nastupio u porazu Denvera od Oklahome. Indiana je protiv Phoenixa došla do prednosti u prvoj četvrtini i nije je ispuštala do kraja utakmice. U trećoj četvtini imali su 20 poena prednosti, da bi se ista do kraja topila, te su slavili rezultatom 94:97.
Mirza Teletović je zadobio povredu stopala u ovom meču, a do iste odigrao je 17 minuta, te postigao sedam poena uz četiri skoka. Još uvijek nema informacija o kolikoj težini povrede se radi.