Lokalne TemeSaopćenjaTražite posao, firma “Vimes” traži administrativnog radnika

Tražite posao, firma “Vimes” traži administrativnog radnika

O firmi:

Visoko i njegova okolina su već dugi niz godina prepoznatljivi po proizvodnji kvalitetnih mesnih prerađevina. Svojevrstan pečat od 1997. godine, dalo je i poslovno društvo VIMES, koje je bogatim asortimanom proizvoda za rekordno kratko vrijeme postalo prepoznatljivo na bosanskohercegovačkom tržištu.

Zbog proširenja dosadašnjeg poslovanja, proširujemo i administrativni odjel. Dobrodošli!

Pozicija: Administrativni radnik

Administrativni radnik je odgovoran za administrativno praćenje cjelokupnih radnih segmenata firme te izradu odgovarajućih pratećih izvještaja sa jasnim pokazateljima operativnog učinka cjelokupnog poslovanja.

Mjesto rada: Maurovići bb, 71300 Visoko

Broj izvršilaca: jedan (1)

Opis posla:

Obavljanje poslova materijalnog i robnog knjigovodstva;
Obavljanje poslova iz domena ljudskih resursa;
Vođenje i sravnjenje evidencija iz obima matičnog poslovanja;
Vođenje evidencija dnevne ulazne i izlazne korespondencije sa drugim pravnim licima;
Izrađivanje odgovarajućih predmetnih izvještaja i analiza iz obima odgovornosti pozicije;
Druga zaduženja iz radnog obima po nalogu nadređenog.

Opšti uslovi:

Najmanje šest (6) mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u istoj ili srodnoj industriji;
Vozačka dozvola „B“ kategorije (aktivan vozač) ili prebivalište na području mjesta rada.

Dodatni uslovi:

Odgovornost;
Preciznost i pedantnost u radu;
Izražene komunikacijske sposobnosti;
Sposobnost decidnog praćenja instrukcija i pravovremenog izvršavanja operativnih zadataka;
Jasno iskazana fleksibilnost u radu;
Poštivanje timskog duha i naglašena kolegijalnost;
Poznavanje rada na računaru: MS Office Groupware i internet pretraživač po izboru;
Izražena samoinicijativa za davanjem prijedloga s ciljem unapređenja efektivnosti i efikasnosti u obimu rada.

Nudimo Vam:

Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje;
Mogućnost radnog usavršavanja uz postojeći iskusni administrativni odjel u industriji;
Finansijske stimulacije za izvanredan rad;
Ugodno radno okruženje.

Način prijave:

Sadržaj aplikacije:

CV ili rezime, sa slikom;
Naglašene reference potrebnog radnog iskustva.

Prijave (aplikacije) slati isključivo putem emaila na hr@vimes.ba.

Naziv emaila treba da bude: Prijava na konkurs za administrativnog radnika.

Prednost imaju aplikacije prema dužini radnog iskustva u industriji. Samo kandidati koji uđu u uži krug izbora će biti pravovremeno kontaktirani s ciljem zakazivanja intervjua.

Nepotpune i neblagovremene aplikacije kao i aplikacije koje ne ispunjavaju Opšte uslove neće biti razmatrane. Hvala na razumijevanju.

Datum isteka oglasa: Do uspješnog zaposlenja potrebnog radnika a najkasnije do 13.9.2018.g.

Ako želite preuzeti tekst ili dio teksta čiji je autor Visoko.co.ba, dužni ste navesti naš portal kao izvor autorskog teksta! Isto se odnosi i na fotografije i video materijale čiji je autor portal Visoko.co.ba ili materijale koji su dati portalu na korištenje.

Član 14. Kodeksa za štampu i online medije BiH: Značajna upotreba ili reprodukcija materijala zaštićenog autorskim pravima zahtijeva izričitu dozvolu nositelja prava, osim ako dozvola nije navedena u samom materijalu.

NAJNOVIJE