SportRukometUbjedljiv poraz Izviđača u Zagrebu

Ubjedljiv poraz Izviđača u Zagrebu

Rukometaši Izviđača poraženi su večeras u 3. kolu SEHA lige na gostovanju kod PPD Zagreb rezultatom 36:25. Od prve do posljednje minute domaći rukometaši su dominirali i na kraju su sasvim zasluženo došli do uvjerljive pobjede. Prvak BiH je odigrao katastrofalno prvo poluvrijeme. Postigli su svega pet pogodaka, Zagreb je koristio svaku grešku i na odmor je otišao sa uvjerljivih 15 golova prednosti, 20:5. Domaći rukometaši su malo stali na kočnicu u drugom poluvremenu. Međutim, Izviđač nije imao snage da napravi nešto više i Zagreb je više nego lagano održavao prednost. Na kraju je domaći tim slavio pobjedu od golova razlike Valentino Ravnić je sa šest golova bio najefikasniji u domaćem timu, dok je kod Izviđača Vedran Delić postigao isti broj golova. Senjamin Burić je u domaćem timu postigao tri gola.