SportNogometUbjedljiva pobjeda Real Sociedada nad Atletico Madridom

Ubjedljiva pobjeda Real Sociedada nad Atletico Madridom

Fudbaleri Real Sociedada savladali su madridski Atletico sa 3:0 u okviru 33. kola španske Primere. Malo ko je mogao očekivati sa će Baskijci ostvariti tako ubjedljivu pobjedu, a sve je počelo golom Williana Josea u 27. minuti. U jeku napada gostiju Junami je sa dva gola u finišu u 80. i 92. minuti potpuno dotukao Jorgnadžije za konačnih 3:0. U istom terminu igrali su Alaves i Girona, a gosti su slavili sa 1:2. Golove su postigli Garcia u 59. i Stuani u 86. minuti, dok je poraz domaćina samo ublažio Pina u 90. minuti.