Lokalne TemeSportHodžić, Čehajić i braća Džafić za pobjedu: NK Bosna - NK Jedinstvo...

Hodžić, Čehajić i braća Džafić za pobjedu: NK Bosna – NK Jedinstvo 4:0

904:0 !!! Adnan Hodžić pogađa za sjajnu pobjedu, nakon solo prodora.

87’ – 3:0 – Nakon gužve u šesnaestercu Čehajić pogađa za veće vodstvo nad NK Jedinstvom.

85’ – I. Džafić pokušava skaricama efektno, golman brani. Aplauzi za lijep potez.

78’ – Treća izmjena – Izlazi Čaba, ulazi Čehajić.

73’ – GOOOL! I.Džafić prizemnim i vrlo preciznim šutem pogađa mrežu Jedinstva 2:0.

66’ – Stopostotna šansa za Čabaravdića, a zatim I. Džafić – oba šutiraju pored gola.

59’ – Izmjena u redovina NK Bosne – Izašao Čiva, ušao Kovač.

51’ – GOOOOL! Nakon prve opsade gola, korner Cane. Gužva u šesnaestercu gdje se najbolje snalazi V.Džafić koji trese mrežu.

50’ – Ponovno Cana, sa istog mjesta, ali sada golman brani.

49’ – Cana sjajno šutira sa 20 metara i pogađa stativu.

46’ – Počelo je drugo poluvrijeme.

POLUVRIJEME

37’ – Uprkos vjetru i kiši, visočki nogometaši igraju odlično, iako nema pogodaka u prednosti su nad NK Jedinstvom – dobra šansa i za I. Džafića.

35’ – Hodžić šutira preko gola iz dobre pozicije.

25’ – Čabaravdić iz jako dobre prilike šutira pravo u golmana.

19’ – Stopostotna šansa za Bosnu, Kovač sam pred golom i Alijagićem koji brani…

12’ – Kiša je počela da pada i na stadionu Luke i to mnogo otežava igračima dalju igru.

5’ – U prvih pet minuta primjetna je blaga terenska inicijativa Bosne.

1’ – U okviru 22 kola Prve lige Federacije BiH NK Bosna na stadionu Luke počela je utakmica protiv ekipe NK Jedinstva iz Bihaća.

Ova utakmica je jako značajna za visočku ekipu, jer nakon niza poraza u prošlim utakmicama Visočanima su potrebna tri boda za povratak na prvo mjesto tabele.

Sastavi ekipa za ovu utakmicu su:

Bosna Visoko: Bekan, Hrvat, Rastoder, Hodžić, Kovač, Džafić, Čabaravdić, Kadić, Goralija, Cana, Čulov.

Jedinstvo: Alijagić, Hamzić, Halilović, Omerdić, Nuspahić, Topić, Mustendagić, Remić, Jašarević, Halavac, Omanović.