Lokalne TemeSportNakon sudijske lakrdije NK Bosna poražena od FK Sloge sa 2:1

Nakon sudijske lakrdije NK Bosna poražena od FK Sloge sa 2:1

KRAJ UTAKMICE

90’ – Žuti karton za Ibrahima Hrvata.

86’ – Šansa za Bosnu, Džafić sam, ali sudija svira faul u napadu.

82’ – Bosna i dalje bolja na terenu, ali sudijske odluke ne dozvoljavaju nikakvu igru.

78’ – Trenutno traje rasprava sa igračima i time se oduzima vrijeme utakmice.

72’ – GOOOOL! Adnan Hodžić na asistenciju Čomage zaobilazi golmana i pogađa za 2:1.

71’ – Treća izmjena Faruka Dedića – u igru ubacuje V. Džafića, umjesto Čabaravdića.

68’ – Druga izmjena NK Bosne – umjesto Čive u igru će Bučuk.

66’ – Odličan prodor Čomage, rezantan šut, ali pored gola.

62’ – Prva izmjena u ekipi NK Bosne – umjesto Kovača ulazi Čomaga.

63’ – Šansa NK Bosne iz kornera, Papaz pokušava glavom, siguran golman Sloge.

60’ – Radovanović pogađa za 2:0.

56’ – Na terenu su snage ravnopravne, nema većih uzbuđenja.

49’ – Isključen službeni predstavnik NK Bosne – Mirza Laletović.

46’ – Počelo je drugo poluvrijeme.

43’ – Sudija svira KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

40’ – Igrači NK Bosne igraju bolje, a sudija sada pušta malo igru, nakon što ju je oteo u početku…

30’ – Sloga pogađa za 1:0.

26’ – Stopostotnu šansu imala je ekipa FK Sloge, ali lopta ide pored gola. Nervoza se uvukla u redove NK Bosne.

20’ – NK Bosna očito bolja ekipa, ali krađa u režiji sudijske trojke ne dozvoljava bilo kakvu igru, kada NK Bosna uzme loptu svira se faul.

18’ – Mreže miruju u Siminom Hanu i Novom Travniku, dok je Bosna Sema došla do vodstva odmah u drugoj minuti. Nakon dosuđenog penala gol za domaće je postigao Mujić

16’ – Adnan Hodži grubo srušen, sudija se ne oglašava.

15’ – Kovač dobija žuti karton.

10’ – Bez pretjerane akcije na terenu, sudija Bajraktarević svojim odlukama blokira igru NK Bosne i stalno oduzima loptu, igračima je nemoguće igrati pod ovakvim uslovima.

6’ – Žuti karton za Amara Čabaravdića, vidljiv je prestrog odnos prema visočkim igračima.

5’ – Počela je utakmica u Siminom Hanu, nakon pet minuta vidljivo je da NK Bosna igra protiv FK Sloge i četri sudije. U trećoj minuti dva faula na ivici šesnaesterca.

Gostovanje NK Bosne u drugom dijelu sezone, a u okviru 18. kola Prve lige FBiH počinje u 15:00 sati. Ekipa NK Bosne otputovala je na megdan odličnoj ekipi Sloge iz Simin Hana.

Igrači NK Bosne nekoliko dana prije same utakmice govoreći o očekivanjima, kazali su da su domaćini radili na kvaliteti i igri, ali Visočani putuju u Simin Han sa mnogo motivacije i sa spremnošću za pobjedom. “Očekujemo 90 minuta sjajne atmosfere u režiji naših Demona, koji su najavili pohod u Simin Han, ali ono što svakako ne očekujem je laka utakmica”, kazao je kapiten Bekan, koji ističe da će prevaga u ovoj utakmici biti kvalitet i forma nogometaša Bosne.

Sloga se trenutno nalazi na desetom mjestu sa 22 osvojena boda, dok je Bosna lider prvenstva sa tri boda prednosti u odnosu na NK Travnik.