SportKošarkaZrinjski poražen od Borca u Čačku

Zrinjski poražen od Borca u Čačku

Košarkaši HKK Zrinjski su gostovali u Čačku gdje su odigrali utakmicu 5. kola 2. ABA lige protiv domaće ekipe Borca. Plemići su na kraju poraženi rezultatom 84:72. Od samog starta utakmice domaćin je Plemićima dao do znanja da će vrlo teško ostvariti bilo što više od snošljivog poraza.  Nakon tri četvrtine, Čačani su na svom kontu imali 22 poena viška, pa su si mogli priuštiti lagano opuštanje koje su mostarski košarkaši iskoristili, te dobili zadnju četvrtinu s 10 razlike i izbjegli potop.  Odličnu utakmicu za Borac odigrao je Đoković s 19 koševa, dok su ga dobro pratili Todorović i Marinović s 12 poena. Kod Zrinjskog su Brummit, Ljujić i Ramljak također postigli po 12 poena, no to nije bilo dovoljno ni za što više osim za častan poraz od večeras odličnog domaćina.