SportKošarkaZrinjski poražen u Rogaškoj

Zrinjski poražen u Rogaškoj

Košarkaši mostarskog HKK Zrinjski poraženi su i u 2. kolu ABA 2 lige. Večeras su naši prvaci poklekli u Rogaškoj protiv istoimenog domaćina koje s klupe vodi Mostarac Damjan Novaković rezultatom 66:62. Mogao je Zrinjski do pobjede u ovoj tvrdoj i neizvjesnoj utakmici ali je nedostajalo i koncentracije i sreće. U utakmici na malo poena ipak su se na kraju bolje snašli domaćini koji su izborili vrijednu pobjedu. Mostarci su na veliki odmor otišli s minimalnom prednošću, a neizvjesnost se nastavila i u drugom poluvremenu. Zrinjski je stalno sustizao prednost Rogaške, no ta prednost nije išla više od 4 razlike za Slovence, a na 2 minute pred kraj meča Zrinjski je imao -1 i napad kojim su mogli povesti i možda preokrenuti susret, no izgubili su loptu i tu je priči bio kraj. Pajić sa 18, Vašl sa 16 i Davis s 15 poena najzaslužniji za pobjedu Rogaške. Todorović s 14 koševa i 11 skokova najbolji kod Zrinjskog a jedini dvocifren uz njega bio je Marko Ramljak s 10 poena kojima je pridodao i 9 uhvaćenih lopti.