SportArsenal pobijedio WBA i izbacio ih iz Premier lige

Arsenal pobijedio WBA i izbacio ih iz Premier lige

Fudbaleri Arsenala pobijedili su večeras na svom terenu ekipu West Bromwich Albiona sa 3:1, u meču 35. kola Premier lige. Domaći tim je poveo golom Emila Smitha-Rowea u 29. minutu, a šest minuta kasnije Nicolas Pepe je povećao rezultat.

Jedini gol za ekipu iz Birminghama postigao je Matheus Pereira u 67. minutu, a konačan rezultat postavio je Willian u 90. minutu.

Arsenal je deveti na tabeli Premier lige sa 52 boda, dok je West Bromwich ovim porazom ispao iz lige, i nalazi se na 19. mjestu sa 26 bodova.