SportNogometBarcelona rutinski slavila protiv Malage na Camp Nou

Barcelona rutinski slavila protiv Malage na Camp Nou

Barcelona je u vodstvo stigla u drugoj minuti susreta nakon što je Deulofeu postigao gol za 1:0. Asistenciju je upisao bivši lijevi bek Rome Digne.

Do poluvremena katalonski klub mogao je povećati svoje vodstvo, međutim nakon prvih 45 minuta Barcelona je imala minimalno vodstvo od 1:0, a na pitanje pobjednika meča čekalo se sve do 56. minute.

Messi je asistirao do Inieste, a španski fudbaler sjajnim udarcem pogodio same rašlje gola gostiju i postavio konačnih 2:0.

Nakon devet odigranih utakmica Barcelona ima 25 bodova te se trenutno nalaze četiri boda udaljeni od drugoplasirane Valencije, dok je Malaga na posljednjem mjestu s jednim osvojenim bodom.