SportNogometBayern samo remizirao kod Nurnberga, domaći promašili penal

Bayern samo remizirao kod Nurnberga, domaći promašili penal

Iznenađujući rezultat zabilježen je u Nirnbergu. Domaćin je remizirao sa Bayernom rezultatom 1:1, a moglo je biti i drugačije jer je Nurnberg promašio jedanaesterac u posljednjim trenucima. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda je Matheus Pereira pogodio na otvaranju drugog dijela za vodstvo domaćina. Dugo je Nurnberg imao prednost, ali je u 75. minuti Serge Gnabry pogodio za poravnanje. No, u posljednjim trenucima prava ludnica. Fenjeraš na tabeli dobio je u nadoknadi jedanaesterac, ali je Tim Leibold pogodio stativu. Tim golom bi domaćin imao kakve-takve šanse da izbori opstanak ove sezone.