Lokalne TemeSportBosna poražena u Gračanici

Bosna poražena u Gračanici

Fudbaleri Bratstva iz Gračanice u okviru 29. kola 1. lige FBiH na domaćem terenu su savladali Bosnu rezultatom 3:2.

Utakmica u Gračanici nije imala nikakvog rezultatskog značaja i igrala se za prestiž, no svejedno publika na stadionu Luke je mogla uživati u dobroj fudbalskoj predstavi.

Do prvog pogotka Bratstvo je stiglo u 20. minuti, kada je mrežu gostiju zatresao Jasmin Mujkić, no slavlje među domaćim navijačima nije dugo trajalo. Samo tri minute kasnije stvari na početak je vratio Haris Rizvanović, a pri rezultatu 1:1 se ujedno i otišlo na odmor.

U 73. minuti fudbaleri Bosne su uspjeli preokreti rezultat, ali do kraja Bratstvo je preko Mujkića postiglo još dva pogotka za konačnih 3:2 u Gračanici.