Lokalne TemeSport(VIDEO) Bosna poražena u Gradačcu, igrači u posljednjih nekoliko minuta odbili da...

(VIDEO) Bosna poražena u Gradačcu, igrači u posljednjih nekoliko minuta odbili da igraju

Nogometaši Bosne su u okviru 11.kola Prve nogometne lige Federacije gostovali u Gradačcu kod ekipe Zvijezde i doživjeli su poraz rezultatom 3:0, ali je utakmicu obilježio potez visočkih nogometaša u finišu duela. U prvom poluvremenu je domaćin imao više od igre, a Bosna se uspješno branila. Slično je bilo i u drugom poluvremenu, sve do 70.minute kada je Zvijezda povela.

Nakon toga se Bosna otvorila i pokušala doći do izjednačenja, međutim, kriterij suđenja je bio blago rečeno domaćinski i onda su se igrači Bosne u samom finišu odlučili na svjevrsni bojkot pa su jednostavno samo sjeli na travu i nisu željeli igrati. Nogometaši Zvijezde su to iskoristili i postigli još dva gola u nebranjenu mrežu i neometani od strane nogometaša Bosne. Mora se reći da se nogometaši Zvijezde nisu baš iskazali u toj situaciji, jer se ranije dešavalo da i oni sami nisu zadovoljni suđenjem u nekim utakmicama. Nogometašima Bosne je očito dosta svega i odlučili su se na ovaj nesvakidašnji potez, a ostaje da se vidi kako će na sve reagovati čelni ljudi lige.