NekategorisanoBundesliga: Bičakčiću i Šunjiću puna minutaža

Bundesliga: Bičakčiću i Šunjiću puna minutaža

U okviru sedmog kola njemačke Bundeslige odigrano pet mečeva, a dva naša reprezentativca nastupila su za svoje timove.

Bičakčić ponovo od prve minute u dresu Hoffenheima

Augsburg je na svom terenu dočekao Hoffenheim i izgubio rezultatom 1:3.

Dvostruki strijelac za goste bio je Volland, jedan gol je postigao Schmid, dok je Ja-Cheol pogodio za Augsburg.

Bh. reprezentativac Ermin Bičakčić odigrao je svih 90 minuta za Hoffenheim.

Ekipa Hoffenheima se nakon ovog trijumfa nalazi na 15. poziciji sa pet bodova, a Augsburg je na 16. mjestu sa bodom manje.

Šunjiću 90 minuta igre u porazu Stuttgarta

Nakon što je u prošlom kolu stigao do prve pobjede u sezoni, Stuttgart je danas ponovo razočarao svoje navijače izgubivši od Borussije M’gladbach na domaćem terenu sa 1:3.

Borussia je povela golom Xhake u 16. minuti, da bi četiri minute kasnije udvostručila prednost autogolom Gentnera.

Ginczek je 40. minuti iz penala smanjio na 1:2, a konačnih 1:3 za goste postavio je Raffael u posljednjim minutama meča.

Toni Šunjić odigrao je kompletan meč za Stuttgart.

Momčad Stuttgarta trenutno je na pretposljednjoj poziciji sa tri boda, dok Borussia zauzima 14. poziciji i ima šest bodova.