ZDKSportČelik izvukao bod protiv Mladosti

Čelik izvukao bod protiv Mladosti

Prvo kolo Lige za opstanak i gostovanje u Doboju kod Kaknja donijelo je mnogo uzbuđenja za navijače Čelika.

Zenički premijerligaš odigrao je 3:3 kod Mladosti. Domaćin je poveo u 10. minuti golom Kuzmanovića.
U finišu prvog dijela u 40. minuti pogodio je Brkić za 2:0.
Bio je to rezultat prvog poluvremena.

Gol nade za crveno crne postigao je Karić u 49. minuti za 2:1. U 76. minuti Regoje neoprezno ruši Ramovića.
Sa bijele tačke za Mladost na 3:1 povisio je Brkić.
Šest minuta prije kraja novu nadu za Čelik donosi Dilaver golom za 3:2. Na isteku posljednje minute Brković je savladao golmana Mladosti za konačnih 3:3. U drugom kolu Čelik 5. aprila igra protiv Viteza.