SportDebakl Bayerna, Kovač pred otkazom!

Debakl Bayerna, Kovač pred otkazom!

Bayern Munchen je u desetom kolu poražen od Eintracht Frankfurta u Frankfurtu rezultatom 5-1.
Bayern se doveo u neugodnu situaciju još na samom poćetku utakmice u devtoj minuti kada je Jerome Boateng dobio crveni karton i tako oštetio svoju ekipu. 15 minuta nakon Eintracht u razmaku od osam minuta zabija dva pogotka (Kostić i Sow) i tako dolazi do vodstva od 2-0. Nekoliko minuta kasnije Robert Lewandowski zabija za 2-1 te vraća Bavarcima šansu da ostanu u utakmici. U drugom poluvremenu igra Bayerna se potpuno raspada te domaćin preko Abrahama i Hintereggera dolazi do 4-1, a točku na i stavio je Pacienca u 85. minuti kada je zabio za 5-1.

Nakon neuvjerljive pobjede prije nekoliko dana u kupu protiv Bochuma, ekipa Nike Kovača ponovno nije odigrala niti blizu onoga što se od njih očekuje. Nakon današnjeg poniženja Bayern se nalazi četvrti na tablici s 18 bodova, četiri iza prvoplasirane Borussije Moenchengladbach.

Hrvatski trener Niko Kovač prije utakmice pohvalio je navijače Eintrachta te za njih izjavio kako su najbolji navijači u ligi zbog atmosfere koju mogu napraviti na stadionu. Navijačima Bayerna nije baš sjela izjava te ostaje za vidjeti kako će se Kovač i nejgova ekipa oporaviti od ovog poraza.