SportNogometDijon uz pomoć golmana Lensa opstao u Ligue 1

Dijon uz pomoć golmana Lensa opstao u Ligue 1

Večeras je u Dižonu odigrana uzvratna utakmica doigravanja za ostanak u Ligue 1, što je na kraju izborio domaći tim. U prvoj utakmici su Lens i Dijon remizirali 1:1, a večeras je Dijon uspio da savlada Lens sa 3:1 i tako ga ostavi u nižem rangu, a sebe zadrži u eliti. Dijon je u vodstvo doveo Sliti u 28. minuti, a već u 39. je Lens poravnao preko Duvernea. U heroja domaćih se u 70. minuti promovisao Wesley Said, koji je pogodio nakon neviđene gluposti golmana Lensa Vachouxa. Pobjedu je u sudijskoj nadoknadi samo ovjerio Sliti svojim drugim golom.