Lokalne TemeSportDruga liga Centar: NK Bosna - NK Krivaja 4:1 (2:1)

Druga liga Centar: NK Bosna – NK Krivaja 4:1 (2:1)

U desetom kolu nogometne Druge lige Centar NK Bosna je na stadionu Luke ugostila šestoplasiranu ekipu Krivaje iz Zavidovića.

Iako je Krivaja prije ovog kola bila bolje plasirana ekipa na tabeli sa četiri boda više od visočke ekipe, ipak je domaćin bio puno bolji protivnik što je na kraju pokazao i rezultat.

Počelo je u 12.minuti golom Muharemovića za 1:0. Nešto više od dvadeset minuta je bilo potrebno Salihagiću da povisi na 2:0. Euforiju domaćina Krivaja je smirila u 42.minuti kada se vraća u rezultatsku neizvjesnost. Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 2:1.

Muharemović u 62.minuti ponovo pogađa za dva gola razlike, a samo osam minuta kasnije Čomaga povisuje na 4:1 što je na kraju bio i konačan rezultat.

Naredno 11.kolo se igra već za tri dana kada Bosna gostuje kod Sašk Napretka ekipe koja se nalazi u donjem dijelu tabele.