SportNogometĐurić asistirao na debiju za Bristol

Đurić asistirao na debiju za Bristol

U svom debitantskom meču u Championshipu asistenciju za svoj Bristol City je zabilježio Milan Ðurić. Bristol City je zabilježio i sedmi uzastopni poraz u Championshipu, iako je dva puta imao vodstvo. Upravo za drugi pogodak asistenciju je upisao bh. Reprezentativac.
Prvi dio je završen bez golova, a u nastavku su gledaoci ipak vidjeli čak pet pogodaka. Bristol je poveo u 51. minuti kada je Murphy postigao autogol, ali u 74. minuti Cardiff je stigao do poravnanja kada je Pilkington iskoristio dosuđeni jedanaesterac.
To nije bio kraj uzbuđenjima, jer je Abraham u 78. minuti na asistenciju našeg Milana Đurića ponovo vratio domaćima prednost, ali su gosti sedam minuta prije kraja preko Harrisa poravnali na 2:2.
U istoj minuti Đurić je napustio teren, a veliki preokret gostima i važna tri boda donio je Pilkington u 87. minuti za konačnih 2:3.