SportDybala režirao preokret u Torinu, debakl Zvezde u Londonu

Dybala režirao preokret u Torinu, debakl Zvezde u Londonu

Fudbaleri Juventusa su večeras u trećem kolu Lige prvaka sjajnim preokretom stigli do pobjede nad moskovskom Lokomotivom, a heroj Bianconera bio je Paolo Dybala.

Moskovljani su imali prednost od 30. minute kada je mrežu Stare dame zatresao Miranchuk, a domaći su se dosta patili u ovoj utakmici.

Ipak, trenuci insipiracije Paola Dybale bili su dovoljni da donesu preokret i novi trijumf Juventusu. Fantastični Argentinac je mrežu tresao u 77. i 79. minuti i tako režirao preokret svog tima za veliko slavlje.

Miralem Pjanić je odigrao svih 90 minuta za Juve.

Crvena zvezda je doživjela pravi debakl u Londonu, gdje ju je Tottenham nadigrao sa ubjedljivih 5:0. Za Spurse su pogađali Kane i Son po dva puta i Lamela jednom.

Tako je londonski tim na tabeli pretekao Beograđane, pošto je sada Tottenham 2. sa četiri boda, a Zvezda 3. sa bodom manje.

Prvu pobjedu u grupi večeras je konačno slavio Real Madrid, koji je na gostovanju u Istanbulu bio bolji od Galatasarayja.

Čovjek odluke je bio Toni Kroos koji je pogodio u 18. minuti. U Grupi “A” je novu pobjedu upisao i PSG, koji je Club Bruggeu na gostovanju utrpao petardu (0:5)…

Bayern je u golijadi u Atini sa 3:2 nadigrao Olympiakos, dok je Manchester City s 5:1 na Etihadu savladao Atalantu.

Tim iz Bergama je bio poveo preko Malinovskog iz penala, ali tako je samo razljutio Građane, koji su bili nemilosrdni.