SportDržavni TimErmin Zec pogodio, Edin Višća iznudio penal

Ermin Zec pogodio, Edin Višća iznudio penal

Balikesirspor našeg bivšeg reprezentativca Ermina Zeca ugostio je Istanbul Edina Višće.

Gosti su već u 4. minuti ostali sa igračem manje kada Oztorun pravi penal i dobija crveni karton. Ermin Zec postavlja loptu na bijelu tačku, ali promašuje.

Već u 11. minuti Edin Višća je izborio penal, ovaj put za goste, a realizuje ga sigurno Badtal.

Ipak, da se iskupi navijačima uspijeva Ermin Zec koji pogađa za 1:1 već u petoj minuti drugog poluvremena.

Istanbul do kraja uspijeva ponovo doći do vodstva, kada za konačnih 1:2 pogađa Senturk u sudijskoj nadoknadi.