SportNogometFalcao spašavao Monaco od poraza kod Rennesa

Falcao spašavao Monaco od poraza kod Rennesa

Monaco je remizirao sa Rennesom na gostovanju (2:2) u 34. kolu francuske Ligue 1, a Kneževe je poraza spasio kolumbijski napadač, Radamel Falcao. Rennes je ekspresno došao do velike prednosti protiv Monaca. Adrien Hunou je pogodio u trećoj minuti, a zatim i u devetoj za velikih 2:0. Monaco je prijetio u nastavku prvog poluvremena, ali promjene nije bilo. Zatim se “probudio” Tigar. Falcao je pogodio u 69. i 75. minuti za 2:2 i tako donio bod svom timu. Da su Kneževi izgubili u ovom susretu došli bi u izuzetno nezgodnu situaciju i bili bi samo tri boda iznad opasne zone, ovako su s ovim bodom nešto sigurniji u nastavku prvenstva. Vrijedi istaći da je Falcao postigao 41% ligaških golova Monaca ove sezone (14/34).