SportRukometFantastična partija Burića u remiju Zagreba

Fantastična partija Burića u remiju Zagreba

Rukometaši PPD Zagreba remizirali su na gostovanju kod Skjerna (31:31) u 4. kolu Lige prvaka. Još jedan odličan meč odigrala je ekipa Zagreba i na krilima reprezentativca BiH Senjamina Burića uspjela je da dođe do jednog boda na jako teškom gostovanju. Skjern je imao konstantno vodstvo u prvom poluvremenu. Ipak, značajniju prednost nisu uspjeli da ostvare i na odmor se otišlo rezultatom 14:14. Zagreb je bolje ušao u drugo poluvrijeme. Imali su u nekoliko navrata i tri gola prednosti, ali su zatim malo stali što je Skjern iskoristio da dođe do dva gola razlike (24:22). Međutim, serijom od 3:0 Zagreb ponovo dolazi do prednosti, igralo se potom gol za gol, da bi Sondergaard na 30 sekundi do kraja postavio konačnih 31:31. Imao je Zagreb napad za pobjedu, ali je Bičanić izblokiran, pa gosti nose jedan bod. Bh. reprezentativac Senjamin Burić je odradio sjajan meč i postigao je sedam golova za pobjednički tim, Zlatko Horvat je dodao šest dok su Magnussen i Mogensen kod domaćih postigli također po šest.