SportFantastični Edin Višća srušio veliki Manchester United i ispisao historiju kluba!

Edin Višća odveo je Bašakšehir do pobjede nad velikim Manchester Unitedom u susretu 3. kola grupe H Lige prvaka. Turski prvak slavio je pobjedu rezultatom 2:1.

Odlično je domaći tim ušao u meč i u 13. minuti su poveli sa 1:0. Edin Višća je uputio pas za Dembu Ba iz kaznenog prostora, ovaj je pobjegao odbrani Uniteda i zabio je za 1:0. Ovo je historijski prvi gol Bašakšehira u Ligi prvaka.

U finišu prvog poluvremena reprezentativac BiH stiže i do prvog gola u takmičenju. Lijepo je ispratio akciju i zabio je za 2:0.

United se vratio u 43. minuti meča kada je Martial zabio za 2:1, a to se ispostavio i kao konačan rezultat susreta.

Bašakšehiru su ovo prvi bodovi u Ligi prvaka.