SportGol Messija za pobjedu Barcelone, Pjanić nije ulazio u igru

Gol Messija za pobjedu Barcelone, Pjanić nije ulazio u igru

U posljednjem susretu nedjeljnog programa 13. kola španske Primere Barcelona je na Camp Nou protiv Levantea slavila sa 1:0 golom Lionela Messija u 76. minuti.

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić nije ulazio u igru u večerašnjem duelu.

Real Sociedad je u nedjelju na svom terenu protiv Eibara odigrao 1-1. Bio je to šesti remi u nizu Real Sociedada, koji je na vrhu ljestvice bodovno poravnat sa Atletico Madridom, oba kluba imaju po 26 bodova, ali Atletico ima dvije utakmice manje.

Real Sociedad je poveo prekrasnim pogotkom Andera Barrenetxea u 20. minuti, a izjednačenje gostima donio je Sergi Enrich (65).