SportGolčina Ronalda, Juventus stepenicu bliže Scudettu

Golčina Ronalda, Juventus stepenicu bliže Scudettu

Juventus reda pobjede po nastavku sezone, a nakon trijumfa nad Genovom, ovaj tim je došao korak bliže Scudettu i sada ima četiri boda više od Lazija, mada ostaje još devet utakmica i jednima i drugima do kraja.

Nakon što su mreže mirovale večeras u prvih 45 minuta, u nastavku rapsodija golova, a od toga tri su postigli gostujući nogometaši, koji su i imali ulogu velikog favorita.

Dybala je u 50. minuti nastavio seriju golova u Italiji, a samo sedam minuta kasnije na asistenciju Pjanića Cristiano Ronaldo zabija eurogol.

Sve je riješio Douglas Costa golom u 73. minuti, da bi Genoa tek u 76. preko Pinamontija stigla do utješnog pogotka i konačnih 3:1.

Inače, bh. reprezentativac Miralem Pjanić, koji je još jučer potisao za Barcelonu, odigrao je 74 minute za Staru damu i pritom upisao jednu asistenciju, kod eurogola Ronalda.