SportNogometHoffenheim i Mainz remizirali za kraj prvog dijela sezone u Bundesligi

Hoffenheim i Mainz remizirali za kraj prvog dijela sezone u Bundesligi

U posljednjem meču 17. kola njemačke Bundeslige, Hoffenheim i Mainz su remizirali 1:1. Domaći su poveli golom Demirbaya u 11. minuti, ali je samo pet minuta kasnije Mateta poravnao. Malo ko je slutio da će taj rezultat ostati do kraja utakmice, ali nije bilo promjene i Hoffenheim je propustio priliku da se dodatno približi vrhu tabele. Naš Ermin Bičakčić je odgledao ovaj susret za klupe za rezervne igrače i nije ulazio u igru. Rezultati 17.kola:

Hoffenheim – Mainz 1:1
Augsburg – Wolfsburg 2:3
Eintracht – Bayern 0:3
Leverkusen – Hertha 3:1
Hannover – Fortuna 0:1
Leipzig – Werder 3:2
Stuttgart – Schalke 1:3
Nurnberg – Freiburg 0:1