SportNogometIbišević igrao pola sata u porazu Herthe, Lulić s kapitenskom trakom vodio...

Ibišević igrao pola sata u porazu Herthe, Lulić s kapitenskom trakom vodio Lazio do

Hertha je gostovala u grupi J kod Zorje i poražena je rezultatom 2:1. Silas je doveo ukrajinsku ekipu u vodstvo u 42. minuti, a potom je Selke poravnao rezultat na 1:1 u 56. minuti susreta. Tri boda domaćinu donio je Svatok u 79. minuti. Vedad ibišević je u igru ušao u 58. minuti umjesto Selkea, a u 72. minuti je dobio žuti karton zbog kojeg neće igrati u narednom meču kada ekipe zamijene domaćinstva

Lazio je savladao Nicu u gostima rezultatom 3:1. Balotelli je doveo domaću ekipu u vodstvo u 4. minuti, ali već u narednom napadu Caicedo je na asistenciju Milinković-Savića poravnao rezultat. Potom je večeras fenomenalni Milinković-Savić postigao dva pogotka u 65. i 89. minuti za trijumf Rimljana. Senad Lulić je i ovaj put kao kapiten odigrao svih 90 minuta u dresu Lazija.

Od ostalih rezultata vrijedi pomenuti da je Vardar ponižen u Skoplju od Real Sociedada koji je slavio rezultatom 6:0 uz hat-trick Williana Josea, dok je Ostersunds nastavio sa dobrim partijama remiziravši kod kuće protiv favorizovanog Athletica rezultatom 2:2.