SportDržavni TimIzet Hajrović strijelac i asistent u trijumfu Werdera iz Bremena

Izet Hajrović strijelac i asistent u trijumfu Werdera iz Bremena

Kombinovani tim Werdera iz Bremena danas je u prijateljskoj utakmici visokim rezultatom 4:0 savladao nižerazredni Tirol Auswahl.

Strijelci za tim Viktora Skripnika bili su Oztunali, Makiadi, Izet Hajrović i Grillitsch.

Hajrović je bio autor trećeg gola tima iz Bremena u 32. minuti, a u samom finišu prvog poluvremena pripala mu je uloga asistenta prilikom pogotka Floriana Grillitscha.

Dvadeset minuta prije kraja Izet je odličnim udarcem sa tridesetak metara na muke stavio protivničkog golmana. Dobra forma reprezentativca BiH na priprema svakako raduje, tim prije što je Hajrović tokom prošle sezone najčešće bio u drugom planu u timu Viktora Skripnika.