SportRukometIzviđač nesretno poražen od Metalurga

Izviđač nesretno poražen od Metalurga

Rukometaši Izviđača poraženi su na svom terenu 31:30 od Metalurga u susretu SEHA lige, i to pogotkom iz sedmerca nakon isteka vremena. U izjednačenom prvom poluvremenu igralo se gol za gol sve do posljednje dvije minute kada Metalurg koristi nekoliko grešaka domaćih rukometaša i dolazi do prednosti od tri gola. Golom Josipa Čuture u posljednjoj sekundi prvog poluvremena domaći su smanjili na 14:16 i to je rezultat kojim se otišlo na poluvrijeme. U nastavku Izviđač je lovio zaostatak sve do 51. minute kada domaći dolaze do izjednačenje, a zatim i do vodstva 27:25. Ipak, “Skauti” nisu supjeli prelomiti utakmicu. U poljednju minutu ušlo se pri rezultatu 30:30, domaći su izgubili loptu u napadu, a na drugoj strani suci su u posljednjioj sekundi svirali sedmerac za Metalurg, koji u pogodak pretvara Aleksandar Špende za pobjedu gostiju. Kod domaćih Domagoj Alilović zabio je 8 golova, a u redovima Metalurga Špende i Mice Shilegov postigli su po 9 golova. Za Metalurg ovo je bila druga pobjeda u SEHA ligi ove sezone, dok je Izviđač i dalje na jednom osvojenom bodu, upravo protiv Metalurga u prvoj utakmici na početku sezone. Za rukometaše bh. prvaka slijedi zimska stanka do drugog mjeseca sljedeće godine.