ZDKSportKakanjac Lovren srušio Dortmund i odveo Liverpool u polufinale EL

Kakanjac Lovren srušio Dortmund i odveo Liverpool u polufinale EL

Fantastičan meč na Anfield Roadu odigrali su večeras Liverpool i Dortmund. Domaći su na kraju golom Lovrena u posljednjim momentima utakmice slavili rezultatom 4:3 i izborili plasman u polufinale Europa League.

Ipak nije sve tako sjajno krenulo za domaće. Njemački tim je već nakon devet minuta imao vodstvo od dva gola razlike, a za Dortmund su pogađali Mkhitaryan i Aubameyang.

Origi je na otvaranju drugog poluvremena smanjio rezultat na 1:2, da bi novi gol za goste postigao Marco Reus u 57. minuti. Coutinho u 66. minuti smanjuje rezultat na 2:3, a onda Sakho 12 minuta kasnije poravnava na 3:3.

Pobjednički gol za Liverpool postigao je Kakanjac Dejan Lovren u posljednjim momentima susreta za veliku pobjedu Liverpoola i plaman u polufinale EL.