SportKošarkaKošarkaši Zrinjskog poraženi u Nikšiću

Košarkaši Zrinjskog poraženi u Nikšiću

Bh. predstavnik u Drugoj ABA ligi ekipa Zrinjskog, večeras je u Crnoj Gori upisala i deveti ovosezonski poraz u 14 odigranih kola. Plemiće je ovaj put savladala Sutjeska, a konačni rezultat je bio 85:73. Zrinjski je odlično ušao u utakmicu i na kraju prve četvrtine Plemići su imali prednost 18:25. Dobra igra Plemića nastavila se i u drugoj četvrtini, te na odmor Zrinjski ide s prednošću 41:47. U drugom dijelu dominacija domaćih koji su iskoristili umor igrača Zrinjskog, te je treća četvrtina završila 65:55. Do kraja domaći su samo potvrdili pobjedu rezultatom 85:73. Treba napomenuti da je na ovoj utakmici prvak BiH bio znatno oslabljen jer nisu nastupili Smailagič, Sokolović i Pandurić, a početkom susreta ozlijedio se i Todorović, a poslije i Miličević. Na ovoj utakmici je debitovao i mladi Lužaić, koji je jučer pojačao Zrinjski.