SportKrunić igrao 85 minuta u porazu Milana od Lazija

Krunić igrao 85 minuta u porazu Milana od Lazija

U derbi susretu 11. kola italijanske Serije A, Lazio je na San Siru pobijedio Milan sa 1:2.
Nebeskoplavi su poveli u 25. minuti efektnim golom glavom Cira Immobilea, ali je samo tri minute kasnije Bastos postigao autogol za poravnanje rezultata na 1:1.

Laziali su nakon toga bili bolji rival, propustili su nekoliko jako dobrih prilika, ali na odmor se otišlo neriješenim rezultatom.

Nastavak je ipak bio mnogo manje sadržajan, ali je klub iz Rima do zaslužene pobjede stigao golom Joaquina Corree u 83. minuti. Zanimljivo, bila je to prva ligaška pobjeda Lazija na San Siru poslije 30 godina.

U sastavu Rossonera od prve minute zaigrao je Rade Krunić i pružio je veoma solidnu partiju, a zaradio je u 55. minuti i žuti karton. Teren je napustio pet minuta prije kraja.

S druge strane, svih 90 minuta odigrao je nekadašnji Zmaj Senad Lulić.