SportNogometLazio upisao vrijednu pobjedu u Torinu

Lazio upisao vrijednu pobjedu u Torinu

Ekipa Lazija zabilježila je tešku, ali veoma važnu pobjedu na gostovanju Torinu rezultatom 1:0. Lazijali su se suočili sa brojnim problemima u utakmici u kojoj su pokušali ostvariti pobjedu koja može značiti i Ligu prvaka kada se na kraju sumiraju stvari. Već u 15. minuti najbolji strijelac Nebeskoplavih, Ciro Immobile, napustio je teren povrijeđen, a samo sedam minuta kasnije Luis Alberto je promašio jedanaesterac. Tada se činilo da ništa ne ide na ruku Lazijalima, koji su ipak došli do gola i velike pobjede na kraju. U 56. minuti gol odluke postigao je Sergej Milinković-Savić na asistenciju pomenutog Alberta. Bosanskohercegovački fudbaler Senad Lulić odigrao je svih 90 minuta u pobjedničkom sastavu koji sada ima četiri boda više od petoplasiranog Intera, tri kola prije kraja.