SportNogometLyon u sudijskoj nadoknadi do pobjede nad St.Etienneom

Lyon u sudijskoj nadoknadi do pobjede nad St.Etienneom

Derbi susret 21. kola francuske Lige 1 odigrali su St. Etienne i Lyon, a na kraju su gosti golom u sudijskoj nadoknadi slavili sa 1:2. Domaći su poveli u 21. minuti preko Hamoume, a izjednačio je Fekir pogotkom u 64. miniti iz penala. I kada se činilo da će tako ostat Dembele je u 95. minuti donio veliko slavlje Lavovima i pobjedu rezultatom 1:2. Nešto ranije Nantes našeg Vahida Halilhodžića doživio je novi poraz, a Kanarinci su izgubili na gostovanju od Angersa sa 1:0. Strijelac jedinog gola bio je Fulgini u četvrtoj minuti sudijske nadoknade.