SportMagična noga Di Marije odvela PSG do pobjede u Nici

Magična noga Di Marije odvela PSG do pobjede u Nici

PSG je bez većih problema u 10. kolu Ligue 1 savladao kao gost ekipu Nice rezultatom 1:4.

U uzbudljivoj utakmici vidjeli smo pet golova i dva crvena kartona, a gosti na kraju kući odlaze sa tri boda, zahvaljujući čudesnom Angelu Di Mariji.

Argentinac je u 15. minuti pogodio za 0:1 nakon odlične asistencije Maura Icardija, da bi šest minuta kasnije Di Maria magičnim lobom iz teške pozicije povećao na 0:2.

Ovaj rezultat se na semaforu zadržao do 67. minute kada Ganago koristi katastrofalnu reakciju odbrane PSG-a i smanjuje rezultat na 1:2.

Međutim, domaći potom prave pravi haos. Za samo tri minuta dobijaju dva crvena kartona i ostaju sa devet igrača.

PSG je to iskoristio. Mbappe je ušao u igru, pogodio je za 1:3, a zatim je asistirao Icardiju koji je pogodio za konačnih 1:4.