SportManchester United nadigrao Inter u Singapuru

Manchester United nadigrao Inter u Singapuru

U prijateljskom susretu na International Champions Cupu u singapurskom Kallangu, Manchester United je pobijedio Inter sa 1:0.

Crveni đavoli su imali više od igre tokom cijelog meča i na kraju su zasluženo slavili.

Njabolju priliku United je imao u 51. minuti kada je Nemanja Matić lijepim udarcem glavom pogodio stativu. Konačno, u 88. minuti igrači Manchestera došli su do zasluženog pogotka.

Pobjednički gol postigao je Mason Greenwood, 17-godišnji igrač koji se dobro snašao u gužvi i snažnim udarcem matitao je Handanovića za konačnih 1:0.