SportNogometManchester United nakon preokreta slavio u Torinu, golijade Reala i Manchester Citya

Odigrano je šest posljednjih utakmica 4. kola grupne faze Lige prvaka, a pobjede su upisali Manchester United, City, Real Madrid i Bayern. Juventus je na svom stadionu dočekao Manchester United i na kraju nije uspio ponoviti ono što je učinio prije 15 dana u Engleskoj. Ovaj put je slavio United, a do trijumfa su došli na senzacionalan način. Ronaldo u u 65. minuti doveo Staru damu u vodstvo, a u posljednjih nekoliko minuta tim Josea Mourinha dolazi do preokreta i pobjede od 2:1. Pogađali su Mata i Bonucci (autogol). Real je konačno počeo podsjećati na tim koji je prvak Evrope. Madriđani su protutnjali kroz Plzen, gdje su pitanje pobjednika riješili u prvom poluvremenu gdje je već bilo 0:4. Pogađali su Benzema (2x), Casemiro i Bale. U drugom poluvremenu je pogodio i Kroos koji je stavio tačku na ovu utakmicu. Manchester City je također bio ubjedljiv. Oni su s 6:0 slavili protiv Shakhtara, ali je meč su obilježile i greške sudija. Gabriel Jesus je na kraju stigao do hat-tricka.