SportMilan savladao Mihajlovićevu Bolognu, Rossoneri na 10. mjestu

Milan savladao Mihajlovićevu Bolognu, Rossoneri na 10. mjestu

Fudbaleri Milana slavili su rezultatom 3:2 u 15. kolu Serije A na gostovanju kod Bologne.
Do drugog uzastopnog trijumfa u Seriji A, što nije čest slučaj u posljednje vrijeme, Rossoneri su stigli na nezgodnom gostovanju u Bologni.

Golijadu je otvorio Krzysztof Piatek golom sa bijele tačke u 15. minuti, a nakon pola sata igre gosti su imali i dva gola prednosti, pošto je sjajnu asistenciju Susa iskoristio Theo Hernandez.

Do poluvremena upravo Hernandez je ‘uspio’ postići i autogol i tako domaćina vratiti u igru. Ipak, samo što se krenulo sa centra, lijepim udarcem pogađa i Giacomo Bonaventura za dva gola prednosti gostiju.

Konačan rezultat susreta postavio je Nicola Sansone sa bijele tačke u 84. minuti. Važno je napomenuti da je bosanskohercegovački reprezentativac Rade Krunić meč ovaj put odgledao s klupe.