SportDržavni TimMiralem Pjanić postigao gol iz slobodnog udarca sa preko 30 metara

Miralem Pjanić postigao gol iz slobodnog udarca sa preko 30 metara

U Torinu u okviru 15. kola Serie A snage odmjerili domaći tim Torina i ekipa Rome, a najviše uzbuđenja bilo je u završnici utakmice.

Mreže su mirovale do 83. minute kada je naš reprezentativac Miralem Pjanić postigao gol iz slobodnog udarca sa udaljenosti od preko 30 metara, te se činilo da će gosti sa tim golom odnijeti puni plijen iz Torina.

Ipak, u četvrtoj minuti sudijske nadoknade ekipi Torina je dosuđen penal, a precizan izvođač bio je Lopez koji je postavio konačnih 1:1.

Naši reprezentativci Miralem Pjanić i Edin Džeko odigrali su svih 90 minuta na ovom meču. U redovima Torina naš povremeni reprezentativac Sanjin Prcić nije ulazio u igru.

Roma je trenutno četvrta na tabeli sa tri boda manje od lidera Napolija koji također ima utakmicu manje.

Dodajmo i to da je Miralem Pjanić zaradio žuti karton u 16. minuti susreta.