SportNogometNapoli pobijedio Bayern na Allianz Areni i osvojio treće mjesto

Napoli pobijedio Bayern na Allianz Areni i osvojio treće mjesto

Gosti su na kraju slavili rezultatom 2:0. Bavarci su u utorak naveče poraženi od Liverpoola rezultatom 3:0, a jučer nisu uspjeli da poprave dojam.

Napoli je stigao do vodstva u 14. minuti kada je Koulibaly pogodio mrežu Bayerna. U 55. minuti Giaccherin pogađa za konačnih 2:0.

Strateg njemačkog tima Carlo Ancelotti dao je u ovom dvoboju priliku mlađim igračima, dok je italijanski klub igrao u najjačem sastavu. Napoli se na kraju morao zadovoljiti trećim mjestom, a Bayern je nastup okončao neslavno s gol razlikom 0:5.