SportNogometNK Bosna Visoko na startu Druge lige Centar poražena u Jelahu

NK Bosna Visoko na startu Druge lige Centar poražena u Jelahu

NK Bosna Visoko poražena je minimalno u Jelahu na startu sezone u Drugoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine – Centar, u kojoj nastupaju nakon katastrofalne sezone u Prvoj ligi FBiH i ispadanja početkom ljeta.

Izabranici Faruka Dedića ušli su dobro u ovaj meč te su uspijevali većim dijelom prvog poluvremena zadržati egal, no onda su njihovu neodlučnost u napadu u 25. minuti kaznili nogometaši Borca minimalnim vodstvom.

Samo minut kasnije Visočani su imali stopostotnu šansu, ali im ni to nije mnogo pomoglo te je 1:0 i bio rezultat prvog dijela utakmice.

U drugom poluvremenu gosti iz Visokog pokušali su nekoliko puta doći do izjednačenja, ali sve uzaludno, te je rezultat završen minimalnom pobjedom domaćih.

Ovo je bio prvi susret Visočana u Drugoj ligi nakon dvije sezone, te se nadamo kako je ovo samo loša početnička sreća, te kako tim iz Luka u nastavku neće doživjeti prošlosezonsku sudbinu.