SportNogometNK Bosna Visoko u Lukama upisala novi remi protiv Slavena

NK Bosna Visoko u Lukama upisala novi remi protiv Slavena

Čapljina je danas došla do važna tri boda pred svojim navijačima. Čapljinci su na svom terenu ugostili TOŠK i upisali minimalnu pobjedu.

Jedini pogodak postigao je Mustafić već na samom početku meča i ostalo je 1:0.

U Visokom su snage odmjerili Bosna i Slaven. Bilo je 1:1. Gosti su bolje otvorili meč, poveli pogotkom iskusnog Mirnesa Salihovića, no Bosna je nakon toga bila bolji rival.

U 40. minuti Numanović trese svoju mrežu i bilo je 1:1.

U nastavku bolje je bila Bosna, imala par sjajnih prilika, ali izostala je realizacija i završilo je 1:1.

U duelu Bratstva i Rudara slavili su domaći 2:0. Nakon prvih 45. minuta nije bilo uzbuđenja, ali u nastavku dva pogotka domaćih. Prvo je iz penala pogodio Ćosić, a zatim isti igrač iz slobodnog pogađa za 2:0.