Naslovnica Sport Nogomet NK Bosna Viso...

NK Bosna Visoko upisala novu pobjedu u Drugoj ligi, Ilijaš “pao” u Lukama

518

Nogometaši visočke Bosne nakon ne baš dobrog starta u Drugoj nogometnoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine počeli su praviti bolje rezultate. Tako su danas savladali nogometaše Ilijaša, u međugradskom derbiju, u okviru novog kola ove lige.

Tačnije, Visočani su slavili sa visokih 3:0, zahvaljujući odličnoj partiji u drugom poluvremenu, iako u prvom dijelu i nismo gledali mnogo uzbuđenja.

Već na startu drugog dijela domaći su uspjeli napraviti bolju prevagu na terenu, te su golom Čomage u 57. minutu došli do prednosti. Uslijedio je period igre u kojem su domaći dominirali te su do kraja tu prednost krunisali novim golom Čomage i pogotkom Salihagića.