Nurkić nije igrao, Teletović skroman

473

Milwaukee Bucksi i Denver Nuggetsi upisali su poraze u sinoćnjim utakmicama NBA lige.

Bucksi su na svom parketu pomalo iznenađujuće poraženi od Miami Heata rezultatom 106:88.

Jako loš meč odigrao je tim Jasona Kidda. Heat je vodio od prve do posljednje minute meča i Bucksima nije dozvolio da naprave ništa u ovom meču, te je na kraju tim s Floride zasluženo slavio pobjedu.

Bh. košarkaš Mirza Teletović se utopio u sivilo ostatka ekipe. Za 13 minuta na parketu je pogodio jedan šut za tri poena (1 od 5 iz igre), a pored tri ubačena poena upisao je i dva skoka.

Hassan Whiteside je predvodio Miami sa 23 poena i 16 skokova, dok je kod domaćeg tima Giannis Antetokounmpo ubacio poen manje.

Denver Nuggetsi su poraženi na gostovanju kod Atlanta Hawksa 117:106.

Ni tim iz Colorada nije imao previše šanse za pobjedu. Hawksi su dominirali kompletnom utakmicom i na kraju su zasluženo pobijedili.

Jusuf Nurkić nije nastupio u ovom meču za Nuggetse kod kojih je Wilson Chandler bio najefikasniji sa 24 poena. Isti broj poena je kod Atlante ubacio Denis Schroeder.