SportRukometU posljednjoj utakmici jesenjeg dijela sezone Bosna Centrotrans poražena od Vogošće rezultatom...

U posljednjoj utakmici jesenjeg dijela sezone Bosna Centrotrans poražena od Vogošće rezultatom 25:29

Analiza kompletne utakmice: Posljednjih 60 minuta rukometa u Visoko koji se igrao u 2015. godini je iza nas, a visočki predstavnik u rukometnoj Premijer ligi BiH, RK Bosna Centrotrans, u posljednjoj utakmici jesenjeg dijela sezone, protiv ekipe RK Vogošća Poljine Hills je poražen rezultatom 25:29.

Prvo poluvrijeme utakmice donijelo je očekivan raspored u igri obje ekipe i očekivano tempo igre koji su nametnuli favorizovani gosti iz Vogošće. Od početka do kraja prvog dijela utakmice gostujući igrači uspijevali su da stvore i održe prednost, koja je u pojedinim momentima utakmice iznosila čak i visokih osam golova razlike, što ih na pauzu u poluvremenu odvodi sa prednošću od šest golova razlike, pri rezultatu 10:16. U prvih 30 minuta utakmice Visočani nisu pokazali pretjerano dobru igru i veliki broj grešaka, posebice onih u kontranapadima doveo ih je u podređenu situaciju i zaostatak u prvom poluvremenu.

Sam početak drugog dijela utakmice donio je blagi pad u igri gostujuće ekipe, što igrači Bosne Centrotrans kvalitetno koriste i smanjuju prednost gostiju. Ipak, ta navala na početku drugog poluvremena nije bila dovoljna da bi domaći preokrenuli rezultat u svoju korist, te ih na polovini drugog dijela utakmice savladava blagi umor, što ponovo dovodi goste u priliku da povećaju rezultat, koji je na osam minuta prije kraja utakmice iznosio 20:27. Posljednjih deset minuta Visočani ponovo vraćaju snagu u svoje redove i nakon time-outa trenera Antovića uspijevaju da poslože kockice u svojoj igri i postignu nekoliko važnih pogodaka u brzim napadi, što dovodi do blage panike u redovima Vogošće. Ipak, Visočani su uspjeli na pet minuta prije kraja utakmice da priđu na svega četiri gola razlike, pri rezultatu 24:28, nakon čega gostujuća klupa traži time-out, čime je presječena serija domaćih i zaustavljena posljednja šansa da se dođe do preokreta. Do kraja utakmice i gosti i domaći su uspjeli da još po jednom zatresu mrežu protivnika, za konačan rezultat od 25:29.

Ipak, i pored ovog poraza, navijači, ali i uprava i stručni štab kluba iz Visokog mogu biti zadovoljni igrom svojih igrača u ovoj utakmici, posebno u drugom poluvremenu, u kojem su Visočani nadmašili goste sa dva gola razlike i pokazali da se čak i favorizovane, mnogo kvalitetnije ekipe moraju pribojavati gostovanja u Visokom, gdje igrači Bosne Centrotrans svima mogu pomrsiti račune.

Iako je cijela ekipa dobro odigrala završnicu ove utakmice istaknut ćemo pojedince koji su, prema statističkim parametrima, bili najefikasniji na ovoj utakmici. Prije svih najbolji igrač u redovima visočke Bosne Centrotrans večeras je bio golman Hadžić, koji je upisao čak 15 odbrana, sačuvavši mrežu svoje ekipe od dodatnog povećanja zaostatka tokom cijele utakmice. Nadalje, među igračima večeras su se istakli Skopljak sa šest, Burić sa pet, te Čabaravdić i Spahić sa po četiri pogotka, čime su pokazali snagu mlade ekipe iz Visokog.

Iako sa dva poraza u posljednje dvije utakmice ove polusezone, na završetku jesenjeg dijela takmičenja ljubitelji rukometa u Visokom mogu biti zadovoljni rezultatima koje je postigla ova izuzetno mlada ekipa, kojoj svakako fali malo veći stepen sigurnosti u igri i iskustvo, a do kojeg će zasigurno doći u nastavku svojih karijera. Za vrijeme zimske pauze stručni štab Bosne Centrotrans će svakako morati poraditi na igri svojih igrača, posebice kad je riječ o utakmicama na gostujućim terenima, gdje Visočani imaju katastrofalan učinak od šest poraza i samo jedne pobjede. Također, pretpostavka je da će za vrijeme pauze u redove Visočana preći nekoliko starijih, a ujedno i iskusnijih igrača, koji bi trebali da doprinesu u igri ove ekipe na obje strane terena.

Sve u svemu u protekloj polusezoni gledali smo nekoliko zanimljivih utakmica i mnogo napetosti na gotovo svim utakmicama koje su Visočan igrali, gdje su se pokazali kao čvrst protivnik za sve ekipe. Na pauzu ekipa iz Visokog odlazi sa desete pozicije, sa učinkom od 16 bodova ostvarenih u 15 utakmica. U ovih 15 utakmica Visočani su uspjeli upisati 5 pobjeda, 1 remi i 9 poraza, a zanimljivo je to da su i igrači RK Krajina iz Cazina ostvarili identičan učinak u dosadašnjem toku sezone, te će tako biti direktan protivnik Bosni Centrotrans u nastavku sezone.

Proljetni dio prvenstva počinje krajem februara, a u prvoj utakmici Visočane čeka izuzetno teško gostovanje kod trenutno prvoplasirane ekipe Izviđača, što bi također mogao biti i dobar test za igru koju spreme za vrijeme zimske pauze.

Ovim podacima ćemo i završiti večerašnji prenos posljednje utakmice u jesenjem dijelu sezone, u okviru koje ste imali priliku da samo na vašem omiljenom portalu Visoko.co.ba pratite u tekstualnom prenosu uživo 15 duela visočkih rukometaša, igranih diljem BiH i u Visokom.

Večeras su sa vama bili vaši reporteri Dario Božić i Enes Hodžić, a do narednog susreta krajem februara upućujemo vam čestitke povodom božićnih i novogodišnjih praznika, te srdačan sportski pozdrav.

I ne zaboravite da pratite vaš omiljeni portal Visoko.co.ba, vaš izvor informacija iz Visokog i okoline.

KRAJ UTAKMICE: Iako su se domaći igrači svojski trudili u posljednjih deset minuta da stignu do pobjede protiv favorizovane ekipe Vogošća Poljine Hills, nisu uspjeli da smanje i anuliraju prednost gostiju, te da dođu do preokreta u ovoj uzbudljivoj utakmici. Prvo poluvrijeme donijelo je očekivano dobru igru gostiju iz Vogošće, koji na poluvremenu ostvaruju prednost od šest golova razlike, ali drugo poluvrijeme donosi mnogo bolju igru domaćih igrača, koja nažalost nije bila dovoljna za preokret i pobjedu.

Konačni rezultat na ovoj utakmici glasi 25:29 u korist gostiju iz Vogošće, a Visočani ipak, nažalost, porazom završavaju jesenji dio sezone.

U nastavku slijedi detaljna analiza utakmice, te odjava ovog prenosa i jesenjeg dijela sezone, stoga ostanite i u nastavku uz vaš najdraži portal Visoko.co.ba

59’ – Samo jedan minut je ostao do kraja i to svakako neće biti dobro da, i pored kvalitetne igre, Visočani dođu do pobjede u ovoj utakmici. Trenutni rezultat glasi 25:29.

58’ – Veoma malo vremena, svega dvije minute, preostalo je do kraja utakmice, a Visočani u ovim trenucima igraju mnogo bolji rukomet nego što je to slučaj sa gostujućom ekipom. Novi pogodak domaćih dovodi ih na samo četiri gola zaostatka, pri rezultatu 24:28.

56’ – Time-out sa klupe Vogošće urodio je plodom za goste, koji netom nakon završetka kratke pauze postižu pogodak za novo povećanje prednosti. Rezultat u ovim, za Visočane odsudni, trenucima glasi 23:28.

55’ – Izgleda da je trener Antović na time-outu ipak uspio da posloži neke kockice u igri svoje ekipe i u posljednje tri minute Visočani uspijevaju da postignu tri pogotka za rezultat od 23:27. Ipak pitanje je da li će to biti dovoljno za preokret jer je preostalo samo pet minuta do kraja utakmice, ali svakako je ovo pokrenulo blagu paniku u redovima gostujuće ekipe, čija klupa u ovim trenucima traži time-out.

52’ – Igrači visočke Bosne Centrotrans nakon time-outa ne uspijevaju da spriječe napad gostiju, koji pogađaju za povećanje prednosti pri rezultatu 20:27, osam minuta prije kraja utakmice.

51’ – Još svega devet minuta je ostalo do kraja utakmice i domaći će u ovim trenucima morati krenuti u napad po svaku cijenu, kako bi barem pokušali da smanje prednost koju su gosti stvarali do ovog trenutka. Trenutni rezultat glasi 20:26, nakon što su u prethodnom napadu gosti uspjeli da postignu pogodak, nakon čega je trener Antović ponovo zatražio time-out kako bi svoju ekipu pripremio za konačne napade i završnicu utakmice.

Drugo poluvrijeme krasi nešto bolja igra domaćih, nego što je to bio slučaj u prvom poluvremenu, što je svakako pohvalno za ove mlade momke koji se u posljednjih 20 minuta ravnopravno nose sa igračima favorizovane Vogošće.

Najistaknutiji pojedinac u redovima visočke Bosne Centrotrans večeras je svakako golman Hadžić koji je do sada upisao čak 14 odbrana na svoj konto.

49’ – Kako se polagano bliži posljednjih deset minuta utakmice tako i domaći pojačavaju svoj tempo igre. Posljednje dvije minute donijele su po jedan pogodak na obje strane, a rezultat u ovim trenucima glasi 20:25.

47’ – Dobra igra domaćih označila je proteklu minutu i prednost gostiju iz Vogošće smanjena je na pet golova razlike, pri rezultatu 19:24. Da li će ipak Visočani doći do preokreta ostaje da vidimo u nešto više od deset minuta utakmice koje preostaju pred nama.

46’ – U posljednje dvije minute nešto brža igra na obje strane terena i gledamo po dva pogotka na obje strane. Trenutni rezultat glasi 17:24.

44’ – Odmah nakon time-outa domaćih igrači Vogošće ponovo povećavaju svoju prednost na sedam golova razlike, pri rezultatu 15:22. I dalje se ne nazire preokret i promjena u igri Visočana, koji će morati hitno poraditi na tome ukoliko žele makar i pokušati da dođu do pobjede.

43’ – Nakon gotovo sedam minuta golgeterskog “posta” Visočani uspijevaju da realizuju jedan napad za rezultat od 15:21. U ovim trenucima trener Antović sa klupe domaćih ponovo je zatražio time-out, na ulasku u posljednjih 15 minuta utakmice, u kojima će vjerovatno pokušati da smanje prednost i dođu do eventualnog preokreta vrijednog pobjede.

Najbolji pojedinaca do sada u redovima Bosne Centrotrans svakako je golman Hadžić, koji je u prethodni gotovo 45 minuta uspio da upiše čak 10 odbrana.

41’ – Ponovo je nastupio period blagog pada u igri domaće ekipe i Visočani u prethodnih gotovo pet minuta ne uspijevaju da realizuju nijedan napad. Odbrana gostiju ponovo je došla do izražaja, te gosti na drugoj strani dobrim napadima povećavaju svoju prednost ponovo na šest golova razlike, pri rezultatu 14:20.

39’ – Gosti uspijevaju da prekinu dobru igru i seriju dobrih poteza Visočana u prethodnim minutama, te postižu pogodak za povećanje prednosti. Rezultat u ovim trenucima glasi 14:19.

37’ – Posljednje dvije minute utakmice donose nam po jedan gol na obje strane za rezultat 14:18.

35’ – Nakon pauze osjeti se blagi pad u igri gostiju iz Vogošće, što Visočani uspijevaju donekle da iskoriste, ali ne dovoljno da bi se totalno vratili u igru i anulirali prednost gostiju. Ipak gosti ne uspijevaju da realizuju nijedan napad u posljednje tri minute, što govori o boljoj odbrani Visočana u nastavku, koji u ovim trenucima uspijevaju da postignu pogodak za rezultat od 13:17.

32’ – Gosti nisu uspjeli da realizuju prvi napad u drugom poluvremenu, što Visočani vješto koriste za brz kontranapad i smanjenje prednosti na 11:16. Ipak, već u narednom napadu gosti postižu pogodak, te trenutni rezultat glasi 11:17.

31’ – U ovim trenucima počelo je drugo poluvrijeme utakmice RK Bosna Centrotrans – RK Vogošća Poljine Hills, te je pred nama posljednjih 30 minuta koje će visočka ekipa odigrati u jesenjem dijelu sezone. Nadamo se da će u ovoj utakmici uspjeti da dođu do pobjede, koja će ih psihički rasteretiti pred zimsku pauzu, koja nastupa nakon ove utakmice.

Podsjećamo, gosti koji imaju prvi napad u ovom poluvremenu, na pauzu su otišli sa prednošću od 10:16.

Analiza prvog poluvremena: Prvo poluvrijeme utakmice između RK Bosna Centrotrans i RK Vogošća Poljine Hills nije donijelo neku posebnu senzaciju u igri obje ekipe. Gosti iz Vogošće, koji su u ovom trenutku drugoplasirana ekipa, uspjeli su rutinski da stvore i održe prednost nad domaćom ekipom, dok su domaći igrači s vremena na vrijeme uspijevali da zaprijete i približe se na jedan do dva gola razlike.

Ipak, sve to nije bilo dovoljno da bi na poluvremenu domaći imali povoljan rezultat, te se stoga na odmor otišlo sa rezultatom 10:16 u korist gostiju.

Ono što je do sada bila mana u igri Visočana jeste veliki broj tehničkih grešaka i izgubljenih lopti, koje su napravili u prvom dijelu utakmice, posebno u kontranapadima, što im je otežalo realiziranje napada protiv solidno postavljene odbrane gostiju.

Najbolji pojedinci u redovima Visočana bili su golman Hadžić, koji je do sada upisao sedam odbrana, a zatim i Spahić koji je uspio četiri puta zatresti mrežu gostiju iz Vogošće.

Sve u svemu gledali smo jedno predvidivo poluvrijeme u kojem Visočani nisu uspjeli da naprave senzaciju, te su dopustili favorizovanim gostima iz Vogošće da nametnu svoj ritam igre, što bi ih na kraju moglo koštati poraza u ovoj utakmici. Ipak, pred nama je još 30 minuta igre na parketu KSC “Mladost” Visoko, stoga nećemo prejudicirati ništa nego ćemo nastaviti da pratimo utakmicu u kojoj će, nadamo se, Visočani izvojevati još jednu pobjedu u posljednjoj utakmici jesenjeg dijela sezone.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA: Završeno je prvih 30 minuta utakmice između RK Bosna Centrotrans i RK Vogošća Poljine Hills na parketu KSC “Mladost” Visoko u kojima, nažalost, domaći nisu uspjeli da kreiraju neku posebnu igru koja bi ih dovela do eventualne prednosti na pauzi. Ipak u posljednje tri minute domaći su uspjeli da naprave mini seriju od 2:0, što je bilo dovoljno za rezultat 10:16 na poluvremenu.

U nastavku slijedi detaljna analiza igre u prvom poluvremenu.

27’ – Time-out gostiju urodio je plodom i nakon minute pauze igrači Vogošće postižu tri vezana pogotka za povećanje prednosti na, do sada najvećih, osam golova razlike. Tri minute do kraja poluvremena Visočani ne uspijevaju da se pomjere sa mjesta, te jedino Hadžić uspijeva sa svojih šest odbrana da spasi mrežu Bosne Centrotrans od navale gostiju.

Trenutni rezultat glasi 8:16, a poražavajuća je činjenica da Visočani u posljednjih pet minuta nisu uspjeli da realiziraju nijedan napad.

22’ – U posljednjih nekoliko minuta Visočani su imali priliku da dodatno smanje zaostatak i da se pred kraj poluvremena približe maksimalno ekipi Vogošće. Ipak, greške u kontranapadima ispriječile su se pred ovaj cilj i gosti nakon takvih grešaka uspijevaju da uzvrate i zatresu mrežu domaće ekipe.

Ipak, posljednji napad za Visočane realizuje Limo, koji pogađa prvi put na ovoj utakmici za rezultat 8:13.

Nakon pogotka Lime sa klupe Vogošće je zatražen time-out, vjerovatno kako bi se pripremila ekipa za sam kraj poluvremena, odnosno, kako bi se pripremili za predstojeće napada koje moraju realizirati, kako bi sa sigurnom prednošću otišli na pauzu.

20’ – Ušli smo u posljednjih deset minuta prvog poluvremena utakmice na parketu KSC “Mladost” u kojoj visočka Bosna Centrotrans odolijeva kvalitetnoj ekipi Vogošće Poljine Hills. Od samog početka utakmice pa sve do sada nije dolazilo do značajnijih promjena, te su gosti iz Vogošće tokom cijelih 20 minuta održavali prednost od tri gola razlike, što su Visočani pokušavali da smanje u pojedinim trenucima.

Do sada najefikasniji u redovima Visočana je Spahić, sa tri postignuta pogotka, a trenutni rezultat glasi 7:11 u korist gostujuće ekipe.

18’ – Nova, manja serija grešaka, dovodi do pada u igri Visočana, koji se bore sa jakim i efikasnim napadom gostiju. Ipak, pored dobre odbrane domaćih u posljednjim minutama gosti uspijevaju da pogode za rezultat 6:9.

Veoma dobru utakmicu gledamo večeras na parketu KSC “Mladost” Visoko i nesumnjivo tako će ostati do pred sami kraju utakmice između Bosne Centrotrans i Vogošće Poljine Hills.

16’ – Dobar posao napravili su igrači visočke Bosne Centrotrans u posljednjih pet minuta, vrativši se u igru dobrom odbranom i brzim, efikasnim napadima. Na golu visočke ekipe večeras dobru partiju pruža i golman Hadžić, koji je do sada upisao tri odbrane, a svojim drugim pogotkom Spahić domaću ekipu dovodi na samo dva gola razlike, pri rezultatu 6:8.

S druge strane igrači Vogošće igraju veoma dobar rukomet i Visočani će imati izuzetno zahtjevan zadatak da do kraja utakmice savladaju ovako kvalitetnu ekipu.

14’ – Upravo u trenutku kada smo kritikovali igru domaćih igrači visočke Bosne Centrotrans uspijevaju da pronađu rupe u solidno postavljenoj odbrani gostiju i da realiziraju tri napada za redom za rezultat od 5:7. U ovoj seriji od 3:0 dva pogotka je postigao Skopljak, koji se sada izjednačio sa Burićem na dva postignuta pogotka u dosadašnjem toku utakmice.

11’ – Visočani, zbog grešaka koje konstantno prave u svojoj igri ne uspijevaju da nastave realizirati svoje napade, te se gosti iz Vogošće sada odvajaju na sigurnih pet golova razlike, pri rezultatu 2:7. Ukoliko ne pronađu rješenje za svoju igru teško da će domaći doći do pobjede protiv izuzetno kvalitetne ekipe Vogošća Poljine Hills.

9’ – Gosti uspijevaju da prekinu kratku seriju Visočana i da se ponovo vrate na tri pogotka razlike, pri rezultatu 2:5. Za Visočane oba puta je pogodio Burić, koji je ovim otvorenjem utakmice možda najavio i jednu odličnu partiju, što je svakako potrebno njegovom timu.

7’ – Time-out Zdenka Antovića je urodio plodom i Visočani se vraćaju u igru sa drugim pogotkom za rezultat 2:4. Iako igrači Vogošće igraju dobro na početku utakmice sigurno će imati težak zadatak da do kraja utakmice savladaju svog protivnika.

U ovim trenucima na tribinama KSC “Mladost” Visoko nalazi se oko 200 navijača i simpatizera Bosne Centrotrans, koji su u posljednjoj utakmici polusezone došli da podržu svoje igrače, nadamo se do pobjede.

6’ – Nakon time-outa sa klupe domaćina igrači visočke Bosne dolaze do prvog pogotka i uspješno realizovanog napada. Trenutni rezultat glasi 1:3.

5’ – Visočka ekipa se ne snalazi baš najbolje na početku utakmice, te pored favorizovane Vogošće teško dolazi do prilike za pogodak. Gosti, s druge strane, igraju standardno dobro te već sada imaju prednost od tri gola razlike. Trenutni rezultat glasi 0:3, što primorava trenera visočke Bosne Centrotrans, Zdenka Antovića, da traži time-out kako bi malo primirio igrače i konsolidovao redove za nastavak utakmice.

3’ – Prije tri minute označen je početak utakmice između Bosne Centrotrans i Vogošće Poljine Hills. Posljednjih 60 minuta za navijače i igrače iz Visokog u ovoj polusezoni je pred nama, a nadamo se da će na kraju ove utakmice slaviti Visočani.

Na početku utakmice bolji su igrači Vogošće koji su uspješno realizirali dva napada, za rezultat 0:2.

Za nekoliko trenutaka na parketu KSC “Mladost” počet će zaostala utakmica iz 5. kola, u kojoj se sastaju domaća Bosna Centrotrans i gostujuća ekipa Vogošća Poljine Hills. Ova utakmica, ujedno, bit će posljednja utakmica koju će igrači visočke Bosne Centrotrans odigrati u jesenjem dijelu sezone, a obje ekipe imaju ambicije da dođu do pobjede u ovoj utakmici.

S jedne strane ekipa visočke Bosne, koja je proteklog vikenda poražena na gostovanju od ekipe Maglaja tražit će pobjedu u ovoj utakmici kako bi pozitivnim rezultatom završila ovaj dio sezone i kako bi na zimsku pauzu otišli psihički opušteniji, pred drugi dio sezone u kojem ih očekuje borba za poziciju koja osigurava ostanak u društvu najboljih rukometnih klubova Bosne i Hercegovine.

Na drugoj strani nalazi se u ovom trenutku drugoplasirana ekipa Vogošća Poljine Hills, koja je zbog nastupa u Challenge kupu propustila izvjestan broj utakmica ove sezone, te joj osim večerašnje utakmice preostaje i utakmica u Gračanici protiv istoimene ekipe. Igrači Vogošće, koji se večeras smatraju favoritima, također će tražiti pobjedu u ovoj utakmici kako bi do kraja polusezone došli do bodova koji ih vode u borbu za prvo mjesto, na kojem se trenutno nalazi ekipa Izviđača.

Sve u svemu, pred nama je zasigurno 60 minuta izvrsnog rukometa, a nadamo se i fer i korektne igre na obje strane terena, stoga ne propustite da u naredna dva sata budete uz vaš omiljeni portal Visoko.co.ba, čiji reporteri vam donose tekstualni prenos utakmice, ali i detaljne analize pojedinih perioda same utakmice.

________________________________________________________________

Večeras od 18:00 sati, kao i svakog puta od početka ove sezone rukometne Premijer lige BiH, samo na portalu Visoko.co.ba imat ćete priliku da pratite utakmicu visočkog predstavnika u društvu najboljih, RK Bosna Centrotrans, koji dočekuje trenutno drugoplasiranu ekipu RK Vogošća Poljine Hills.

Zaostalom utakmicom iz 5. kola, koja nije odigrana zbog nastupa ekipe Vogošće u europskim takmičenjima, Visočani će večeras završiti jesenji dio sezone u kojem su do sada odigrali 14 utakmica, a iz kojih su pet puta izašli kao pobjednici, osam puta kao poraženi, uz jedan remi. Ovakav učinak Bosne Centrotrans dovoljan je tek za 10. poziciju na tabeli, uz 16 osvojenih bodova, ali s obzirom na mnogobrojne faktore od pokušaja da se visočki klub malverzacijama izbaci iz Premijer lige, do finansijskog faktora i nemogućnosti da se dovedu pojačanja koja bi unijela sigurnost u izrazito mladu ekipu, uprava i stručni štab kluba mogu biti zadovoljni igrom svojih igrača.

S druge strane, večerašnji gost, ekipa Vogošća Poljine Hills ove sezone jedan je od favorita za osvajanje titule i prolazak u dalje faze europskih takmičenja. Dovoljno je kazati da je ova ekipa jesenji dio sezone pretrpila samo jedan poraz, od prvoplasirane ekipe Izviđača, da bismo uvidjeli o kako jakom i teškom protivniku je riječ. Ipak, najveći problem u dosadašnjem toku polusezone za igrače Vogošće bila je igra na dva fronta, to jeste u Challenge kupu i u Premijer ligi, ali uz svu tu razuđenost snaga igrači Vogošće uspjeli su da ostvare učinak vrijedan drugog mjesta i to iz samo 13 odigranih utakmica.

Sve ovo govori nam u prilog večerašnjoj utakmici koja će, vjerujemo, pobuditi veliko interesovanje visočkih ljubitelja rukometa, a za sve vas koji večeras od 18:00 sati ne možete prisustvovati utakmici u KSC “Mladost” Visoko vaš omiljeni portal Visoko.co.ba priprema, kao i svaki put, tekstualni prenos uživo.

Pripremite se i ne propustite da 18:00 sati budete uz vaš omiljeni portal, kako biste saznali sve novosti sa parketa KSC “Mladost” u posljednjoj utakmici koju RK Bosna Centrotrans igra u ovoj polusezoni.

Također, samo na vašem portalu Visoko.co.ba možete pročitati i izjave koje su upravni odbor (Edin Bukva, predsjednik UO RK Bosna Centrotrans: Idemo korak po korak) i trener (Zdenko Antović, trener Bosne Centrotrans:Vogošća je izraziti favorit) dali pred početak ove utakmice, a u susret završetku prvog dijela sezone.