SportPochettinova prva pobjeda na klupi PSG-a

Pochettinova prva pobjeda na klupi PSG-a

Mauricio Pochettino je upisao prvu pobjedu na klupi PSG-a.

Foto – EPA

Argentinski stručnjak vodio je svoj tim do pobjede u 19. kolu Ligue 1 protiv Bresta. Bilo je 3:0.

PSG je rano načeo goste. Moise Kean je zabio za 1:0 u 16. minuti, ali usprkos velikom broju šansi ovaj rezultat se na semaforu zadržao do posljednjih deset minuta.

Parižani zatim u samo dvije minute zabijaju dva gola. Mauro Icardi je u 81. minuti zabio za 2:0, a u 83. minuti je zabio Sarabia za konačnih 3:0.

Reprezentativac BiH Haris Duljević je odigrao 20 minuta u porazu Nimesa na domaćem terenu od Lillea.

Ligue 1: 19. kolo:

Bordeaux – Lorient 2:1
Dijon – Marseille 0:0
Lens – Strasbourg 0:1
Metz – Nice 1:1
Monaco – Angers 3:0
Montpellier – Nantes 1:1
Nimes – Lille 0:1