SportKošarkaPoraz Milwaukeea, tri poena Teletovića

Poraz Milwaukeea, tri poena Teletovića

U NBA ligi sinoć je odigrano pet mečeva, a Milwaukee našeg Mirze Teletovića nije mogao više od poraza protiv Miamija (96:73). Kapiten naše reprezentacije je za 12 minuta na terenu ubacio tek tri poena. Milwaukee Bucksi upisali su i šesti poraz u 11 odigranih mečeva, a ovaj put bolji od njih bio je Miami Heat. Bucksi su samo prvu dionicu bili bolji i slavili sa 21:27 da bi im domaćin uzvratio istom mjerom u drugom periodu igre pa se na poluvrijeme otišlo sa neriješenim rezultatom.
Treći period je donio izjednačenu igru sa malo koševa, a Heat je taj period dobio sa 19:14. Posljednja dionica je prelomila utakmicu u korist Miamija koji je sa 29 koševa naspram tek 11 poena gostiju odveo utakmicu na svoju stranu.
Najbolji pojedinac bio je Dion Waiters sa 23 koša i sedam skokova. Kod gostiju bolji od ostalih bio je Grk Giannis Antetokounmpo sa 14 koševa i šest skokova. Teletović je pogodio jednu trojku i uhvatio jednu loptu.